Євгеній Червоненко у формі

17 жовтня. Луцьк. Фото. Майстер-класи з автогонок з участю президента Федерації автоспрорту України Євгена Червоненка пройшли 15 жовтня біля Луцька – на території автодрому в селі Дачне Ківерцівського району.

Як розповіли організатори майстер-класів, цього дня провели тренування місцевих спортсменів перед проведенням Гран-прі Луцька. За словами президента Федерації автоспорту України Євгена Червоненка, якщо вдасться домовитись із місцевою владою, то вже 30 жовтня на автодромі у селі Дачне відбудуться автозмагання.

Планують запросити спортсменів не лише із міст України, а й із-за кордону. І автомобілі будуть вищого класу, аніж ті, які привезли для проведення майстер-класу. «Автомобілі будуть за 200-300 тисяч доларів і їздитимуть вони вдвічі швидше», – зауважив Червоненко.

Джерело Волиньньюз

Comments

  1. Випуск з Червоненком найкращий з усіх програм “Без мандату”. Євген Альфредович щирий, дієвий і зворушливий!!! Але те, що він потрапив в родину ггонщиків наштовхує на думку, що організатори програми не були щирі коли мене запевняли, що пари утворюються випадково… 😉 Я хотіла теж подати заявку в “Без мандата”, але коли почула, що все випадково і уявила, що до мене замість Євгена Альфредовича може потрапити, допустим, Ляшко – відмовилася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.