Porsche Cayenne
Porsche Cayenne замовлено до травня

“Товстим гаманцям” України прийдеться почекати або купити собі BMW замість “порша”. Попит на новий Porsche Cayenne перевершив всі очікування. Якщо ще місяць тому можна було оформити замовлення з постачанням на початку 2011 року, то зараз дилери орієнтують клієнтів уже на травень 2011 року.

На користь просуванню нового Porsche Cayenne зіграв і низький курс євро, який тримався фактично все літо, що зробило офіційні автомобілі дуже привабливими, у порівнянні з «американцями».

Але такою ситуацією вже скористалися «сірі» дилери, які запропонують або автомобіль на складі, або з терміном постачання 1-1,5 місяці. Та й коливання курсу євро в останні тижні, знову працюють на автомобілі, номіновані в доларах.

Porsche Cayenne дебютував на ринку раніше ніж інші новинки цього сезону – ще в травні, тому він зібрав всі «вершки» ажіотажного попиту споживачів, які скучили за новими позашляховикам.

Буквально відразу за ним на ринку з’явився і оновлений BMW X5, а також Volkswagen Touareg. Решта конкурентів поки пропонують моделі, які на ринку вже кілька років.

Фактично, Porsche Cayenne через ранній дебют зміг сконцентрувати пік інтересу в сегменті Premium, але через великий час очікування ризикує втратити більшість покупців. Вже зараз «сірі» дилери фіксують збільшення частоти звернень до них з питаннями про новий Cayenne.

Перші партії Porsche Cayenne з ринку США розійшлися моментально, тим більше, що «сірі» вказують свої ціни в доларах, що в останні тижні стало ще більш привабливим. Якщо найближчим часом імпортер не виправить ситуацію, то споживачі спрямують свої погляди і грошові потоки в інші автосалони.

Ті ж клієнти, хто воліє купувати автомобіль тільки в офіційних дилерів, переключилися на BMW X5, оновлена модель якого з’явилася на ринку в середині літа. Фіксують зростання інтересу і в автосалонах Volkswagen, де тільки в липні з’явився новий Touareg, створений на одній платформі з Porsche Cayenne.

Джерело Autoconsulting

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.