Чеченські наречені спатимуть спокійно

17 жовтня. Чечня. Глава Чечні Рамзан Кадиров хоче викорінити викрадення наречених у республіці. Про це повідомляє «Грозний-інформ».

На думку Кадирова, викрадення наречених суперечить ісламу, російському законодавству і чеченським традиціям. Про це глава Чеченської республіки заявив на нараді за участю керівників міністерств, відомств, представників правоохоронних структур, голів міських і районних муніципалітетів, а також духовенства.

Кадиров зазначив, що, згідно з проведеним у засобах масової інформації з опитуванням, жителі республіки підтримують ідею скасування звичаю.

«Будь-який житель республіки виступає проти даного звичаю. Тим не менш, випадки розкрадання у нас відбуваються. Для остаточного вирішення цієї проблеми буде потрібно якийсь час, але однозначно зло повинно бути ліквідоване», – заявив Кадиров.

Глава республіки відзначив, що при викраденнях дівчат гинуть люди, виникають сварки між сім’ями. «Кожен з нас засуджує умикання, коли це стосується його особисто. Вважаю, що людина, яка планує викрадення дівчини, повинна задумуватися над наслідками свого вчинку», – зазначив Кадиров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.