часник
Часник - друг діабетиків

У ході нового дослідження вчені зіставили дані про корисну дію часнику на здоров’я серця, артеріальний тиск і рівень цукру в крові. Фахівці прийшли до висновку: часник діабетикам просто необхідний.

Діабет – захворювання, яке впливає не тільки на роботу підшлункової залози і рівень цукру в крові, але і підвищує ризик розвитку цілого ряду проблем зі здоров’ям, включаючи хвороби серцево-судинної системи, втрату зору і т.д.

Одним з ускладнення діабету є діабетична кардіоміопатія. Кардіоміопатія може призвести до зупинки серця, аритмії, скупчення рідини в легенях і кінцівках і до смерті.

Дослідники з університету Тайвань вважають, що з цим потенційно небезпечним для життя захворюванням можна боротися за допомогою народного засобу – часникового масла. У ході дослідження вчені аналізували наявні наукові дані про корисну дію часнику на здоров’я серця, кров’яний тиск і рівень цукру в крові. Метою роботи було з’ясувати, чи володіє часник захисним ефектом від діабетичної кардіоміопатії.

Лабораторні експерименти на щурах показали, що часникове масло захищає серце хворих діабетом тварин від пошкоджень. Часник є відмінним антиокислювальним засобом. Усього вчені нарахували близько 20 речовин, що містяться в часниковому маслі, які сприяють зміцненню здоров’я серцево-судинної системи.

Джерело Здравоє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.