Селін Діон
Діон - посол ООН

15 жовтня. Рим. Канадська співачка Селін Діон, американська актриса і володарка “Оскара” Сюзан Сарандон, філіппінська співачка Леа Салонга і італійський актор Рауль Бова стали новими послами доброї волі продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Актори та співаки отримали почесні грамоти з рук генерального директора ФАО Жака Діуфа напередодні Всесвітнього дня продовольства, що відзначається 16 жовтня.

Тільки Селін Діон не зуміла приїхати до Риму на урочисту процедуру вручення почесних грамот у штаб-квартуру ФАО. 42-річна співачка готується до пологів. Водночас вона надіслала своє відеопривітання.

Стаючи послами доброї волі ФАО, знаменитості отримують можливість піднімати питання побудови світу без голоду для теперішніх та майбутніх поколінь.

Італійське міністерство культури оголосило про власну акції до Всесвітнього дня продовольства, який пройде під девізом “Єдині в боротьбі з голодом”. Протягом двох місяців у низці музеїв і галерей по всіх Апеннінах можна буде зробити пожертвування на користь дітей Гаїті, які постраждали від руйнівного землетрусу в цьому році.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.