Юлія Тимошенко
Тимошенко попросила своїх колег не голодувати

14 жовтня. Київ. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що всі учасники акції голодування сьогодні були госпіталізовані через погіршення стану здоров’я.

“Сьогодні я знову звернулася з проханням припинити голодування, тому що це може завершитися трагічно для їх життя і здоров’я. І сьогодні ми їх відвезли до лікарні. За 10 днів акції не було жодного представника від влади, який би прийшов і хоча б що-не-будь у цих людей запитав. Ось така мораль”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції в Рівненській області.

Лідер партії нагадала, що активісти Київської та Львівської обласних партійних організацій оголосили голодування на знак протесту проти втручання влади в діяльність політичних партій.

“В 5 областях партію “Батьківщина” не просто позбавили права бути блоком і об’єднувати демократичні сили, а позбавили ще і назви “Батьківщина”. Безпрецедентна технологія, коли збирається десяток регіоналів, реєструють осередок партії “Батьківщина”, обирають собі керівника, віддають в Міністерство юстиції без будь-яких процедур, передбачених законом або статутом. Мін’юст видає свідоцтво про реєстрацію, а Міністерство внутрішніх справ видає їм дублікат печатки. І вони починають існувати паралельно з міською, районною партійною організаціями “Батьківщини” — носять нашу назву. І що цікаво — висувають замість нашої партії кандидатів в депутати”, – цитує Тимошенко прес-служба БЮТ.

Зокрема, Юлія Тимошенко уточнила, що лише в Київській області Партія регіонів утворила 26 районних, міських, а також обласну організації псевдо-“Батьківщини”. “І списки складені в Адміністрації президента Януковича Льовочкіним та іншими. І сьогодні члени Партії регіонів йдуть по нашим спискам, а наші списки не прийняли, не зареєстрували. І люди сьогодні — у Київській, в місті Тернопіль, у Львівській, Кіровоградській та Луганській областях – позбавлені навіть можливості голосувати за нашу партію”, – зазначила лідер партії “Батьківщина”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.