Чи мають право на життя хіроманти та ворожки визначать нардепи

29 жовтня. Глава комітету  свободи слова ВРУ Андрій Шевченко вніс до парламенту постанову № 6299 про зняття заборони на діяльність астрологів та хіромантів. Це пов’язано з тим, що законопроект про заборону подібної діяльності суперечить Конституції, де сказано, що кожен має право вибирати для себе професію і вид діяльності.

Ситуацію ускладнює те, що професії “Астролог”, “Ворожки” і “Хіромант” включені до державного класифікатора професій. Як розплутають цей законодавчий клубок народні депутати і чи вдасться знахарям знайти своє місце на ринку професій в Україні – покаже голосування.

Нагадаємо, у квітні цього року низка депутатів з різних фракцій подали до парламенту законопроект, яким пропонується заборонити в Україні діяльність знахарів, цілителів та хіромантів. Депутати посилаються на те, що Україна є державою з глибокими християнськими цінностями, а хіроманти всіляко порушують традиції православної віри.

“На адресу народних депутатів і Кабміну часто приходять скарги на діяльність астрологів та хіромантів, які впливають на психічне і моральне здоров’я нації, зокрема, молоді”, – відзначається в пояснювальній записці до законопроекту.

Крім того, вказують депутати, цей бізнес близький до шахрайства.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.