БЮТ
БЮТ хоче дострокових парламентських виборів

Президент Віктор Янукович, Верховна Рада і Кабмін повинні подати у відставку. Про це заявив депутат від БЮТ Сергій Власенко, коментуючи скасування Конституційним Судом політреформи 2004 року.

“На моє глибоке переконання, сьогодні повинна бути відставка президента, сьогодні повинна бути відставка Кабміну, на першому пленарному засіданні Верховної Ради має бути ухвалено рішення про розпуск Верховної Ради і про оголошення дострокових парламентських виборів”, – сказав депутат.

Власенко мотивував свою позицію тим, що всі ці органи були обрані і сформовані відповідно до Конституції в редакції 2004 року, а не Конституції в редакції 1996 року, яка набрала чинності після нинішнього рішення КС.

Депутат підкреслив, що оскільки в законодавстві немає відповідного механізму, рішення про подачу у відставку державних органів у цьому випадку повинні бути політичними.

Також він заявив, що вважає рішення КС політичним і ганебним.

“На жаль, справдилися найгірші очікування. Я сьогодні не бачив людей в червоних мантіях. Я сьогодні бачив людей у робах, які виконували, опустивши голову, те, що їм наказали. Юридичного сенсу в цьому немає. Насправді це повністю політичне рішення”, – сказав депутат.

Він також зазначив, що, за його даними, з 18 суддів КС у 2 була окрема думка щодо цього рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.