БЮТ
БЮТ не пройде до обласної і міської рад Тернопільщини

15 жовтня. Політична партія «Батьківщина» втратила можливість бути присутньою у найважливіших в Тернопільській області радах, повідомляє ГМ Опора.

Минулого року під час дострокових виборів до обласної ради 2009 р., після спроб добитися визнання виборів недійсними, БЮТ відмовився від своїх 12-ти мандатів в новообраній обласній раді.

Цього року в лавах «Батьківщини» виник конфлікт вже навколо формування списків кандидатів до міської ради. Керівництво міської організації провело партійну конференцію вночі з 26 на 27 вересня на якій висувалися кандидатури до міської  ради. На конференції був присутній голова міської ТВК, що її легітимізувало.

У свою чергу Тернопільська обласна організація «Батьківщини» не визнала легітимність конференції міської організації та звільнила від виконання обов’язків голову міської  організації партії, звинувативши його при цьому у рейдерстві та викраденні партійної печатки. Відповідну заяву з переліченими фактами було передано в органи МВС та прокуратуру.

Також відмовилися визнавати міську партійну організацію Тернополя та її списки кандидатів і в центральному офісі партії в Києві.

Таким чином, розкол в партійних лавах  призвів до того, що Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» буде фактично позбавлено представництва як в обласній, так і в міській раді Тернополя, відзначає Опора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.