Олег Ляшко
Ляшка врятувало важке дитинство

10 жовтня. Київ. Питання про виключення народного депутата Олега Ляшка з фракції через секс-скандал не буде розглядатись.

Про це у коментарі Gazeta.ua заявив “бютівець” Володимир Бондаренко.

“У понеділок не буде засідання фракції. Це точно. Ми проводимо по понеділках, але в сесійний тиждень, а наступний не є сесійним. Всі люди на виборах і ніхто ніякої фракції збирати не буде”, – повідомив він.

Бондаренко наголосив, що це питання абсолютно не розглядається.

Олег Ляшко зробив деякі заяви. Я вважаю, що цей бруд, який ллється, – специфічний. Будь-який юрист знає, що таємниця слідства не може бути використана в жодному випадку з метою політичної боротьби. Той слідчий, який мав ці матеріали і тепер їх викинув, міг би сісти за ґрати”, – сказав нардеп.

Бондаренко також захистив Ляшка, посилаючись на його важке дитинство.

“Життя складне. Очевидно і в Олега воно було не легким. Хлопець, який виховувався у дитячому будинку, міг потрапити під будь-який вплив. У тому числі під той, який зараз обговорюється”, – зазначив він.

“Бютівець” також сказав, що бачив цей матеріал. Він вважає його брудним.

“Таке однозначно не може використовуватись у політичній боротьбі. Той, хто цим бавиться, є найбільшим збочинцем серед усіх”, – додав Бондаренко.

Нагадаємо, газета “Сегодня” з посиланням на власні джерела писала, що у понеділок на засіданні фракції БЮТ мають розглянути питання про виключення з її складу Олега Ляшка.Comments

  1. А “збочинець” – это кто? Это галицкий суржик насчёт того, кто боком? Мы правильно поняли?

  2. пардон. Збоченець – это извращенец. Согласна с автором, что лезть в личную жизнь Ляшка неприлично.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.