вино шампанське
Москва замовила собі шампанського на новий рік

25 жовтня. Харків. Один з найбільших в країні виробників шампанського – Харківський завод шампанських вин сьогодні вранці був захоплений озброєними людьми в камуфляжі.

Близько 9-30 ранку група чоловіків у чорних масках увірвалася на Харківський завод шампанських вин і зламавши замки, захопила кабінети директора та заступника директора підприємства.

Також люди в камуфляжі заблокували всі входи і виходи з заводу. Прохідна заводу закрита, і ніхто зі співробітників не може покинути підприємство.

Вантажні автомобілі, які прибули за продукцією, не були допущені на територію заводу. Виробництво продукції на підприємстві зупинено.

На початку одинадцятої ранку прохідна заводу була на кілька секунд відкрита, за цей час туди увійшли троє чоловіків у бронежилетах з написом «міліція» на спинах.

Як повідомила заступник директора з комерційних питань Харківського заводу шампанських вин Олена Губарєва, захоплення здійснили структури, що мають відношення до Владислава Протаса (керівник торгової групи “Таргет”). У березні минулого року місцеве КРУ заявило, що “Тагерт” фактично контролює підприємство і намагається довести його до банкрутства.

“Відбувається рейдерський захват, ніяк інакше це назвати просто не можна”, – заявив екс-юрист підприємства Олег Атісков.

Як стало відомо пізніше, формальна підстава для захоплення заводу – зміна керівника підприємства за рішенням Обласного господарського суду.

Через кілька годин після захоплення підприємства новий топ-менеджер виступила перед працівниками заводу. За її словами, такі дії були вимушеними. Також вона зазначила, що попереднє керівництво призвело підприємство до банкрутства. «Є борги, є божевільна кредиторська заборгованість, підприємство знаходиться в такому стані, що відновити його платоспроможність –  вкрай важко» – сказала вона.

Також новий керівник заводу вже прийняла рішення про звільнення всіх заступників директора та юристів.

Відзначимо, що така бурхлива зміна керівника – не перший випадок в історії підприємства. У квітні минулого року точно таким же чином – за допомогою бійців “Грифона” ставав на посаду екс-директор заводу Юрій Раїна.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.