BP, Брітіш Петролеум
BP починає нові проекти в Азербайджані

7 жовтня. Баку. Британський нафтогазовий гігант ВР готовий продовжити співпрацю в реалізації в Азербайджані проектів, учасником яких вона є, сказав в четвер в Баку новий президент ВР Роберт Дадлі в рамках підписання нового контракту на розвідку і розробку перспективної структури “Шафаг-Асіман”.

ВР є учасником великих енергетичних проектів в Азербайджані. Зокрема, компанія бере участь у проекті розробки блоку морських родовищ “Азері-Чираг-Гюнешлі” і газоконденсатного родовища “Шах Деніз”, є акціонером нафтопроводу Баку-Тбілісі-Джейхан і Південнокавказького газопроводу (Баку-Тбілісі-Ерзерум).

“Сьогодні для Азербайджану і ВР знаменний день, тому що закладена основа двосторонньої співпраці з геологічної розвідки і розробки нашого нового морського блоку. Компанія ВР разом з SOCAR та іншими нашими партнерами зіграла роль у тому, що Азербайджан ще раз затвердив себе як нафтогазовидобувна країна світового рівня і я вірю, що великий потенціал, який залишився забезпечить тривалість цієї співпраці протягом майбутніх десятиліть”, – сказав Роберт Дадлі.

За його словами, за довгі роки співпраці між ВР і SOCAR (Держнафтокомпанія Азербайджану) склалися хороші партнерські відносини. Дадлі також висловив упевненість в тому, що це співробітництво буде результативним і в перспективі.

Роберт Дадлі приступив до виконання своїх обов’язків з першого жовтня цього року, замінивши на цій посаді Тоні Хейворда.

Джерело Trend

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.