euromillions
Черговий рекордсмен Euromillions

9 жовтня. Великобританія. Підданий Великобританії став в минулу п’ятницю володарем рекордного виграшу в європейську лотерею EuroMillions в розмірі 129 мільйонів євро (113 мільйонів фунтів стерлінгів), повідомляє телерадіокомпанія ВВС з посиланням на компанію-організатора розіграшу Камелот.

Виграшними номерами опинилися 9, 30, 35, 39 і 46, а також додаткові “щасливі” номери 6 і 8.

Ім’я переможця поки не оголошено, але вже відомо, що йому вдалося побити встановлений у травні 2009 року рекорд виграшу в 126,2 мільйона євро. Тоді щасливим власником цієї суми стала 25-річна мешканка Іспанії.

“Це найбільший лотерейний джек-пот, який коли-небудь виплачувався приватній особі в Великобританії”, – заявила представник компанії Камелот, яка є організатором проведення розіграшів EuroMillions в Сполученому Королівстві.

Останнім рекордним виграшем по Великобританії була сума більш ніж в 100 мільйонів євро, отримана підданим цієї країни в травні 2010 року.

Лотерея EuroMillions, розіграш якої проходить щоп’ятниці, проводиться в дев’яти країнах Європи: Великобританії, Франції, Іспанії, Австрії, Бельгії, Люксембурзі, Ірландії, Португалії та Швейцарії.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.