горілка
Електрик вмер після півлітра залпом

Півлітра горілки, випиті залпом у результаті дурної бравади на вечірці, стали останніми в житті 29-річного електрика з Великобританії. Чоловік, що знаходиться під впливом наркотиків, помер кілька годин після такого «подвигу».

Молодий британець, що знаходиться під впливом мефедрону, помер після того, як за чотири секунди спорожнив півлітра горілки. Друзі розповідають, що чоловік впав у ступор, і його змушені були відвезти додому. Через те, що така велика кількість алкоголю було випито за малий проміжок часу, Девід, який втратив свідомість, постраждав від гострого алкогольного отруєння. Через кілька годин його знайшли мертвим.

«Річард випив горілку за чотири секунди. Я хотів вирвати склянку у нього з рук, але він відштовхнув мене і відвернувся», – розповів друг чоловіка, який пізніше знайшов його в калюжі крові і безуспішно намагався врятувати.

Алкогольне отруєння розвивається внаслідок вживання великої кількості спиртного. Доза алкоголю, що призводить до отруєння, залежить від віку, статі, маси тіла, фізичного стану людини. Алкогольне отруєння гостро розвивається та характеризується повною втратою свідомості. При алкогольній комі людину неможливо розбудити і привести до тями. Найбільш небезпечними для життя є розлади дихання і погіршення серцевої діяльності. У найважчих випадках може наступити зупинка дихання і смерть.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.