Бріггс переконаний, що відправить Кличка на пенсію

12 жовтня. Гамбург. Відео. На прес-конференції, що відбулася в понеділок у Гамбурзі, суперник Віталія Кличка Шеннон Бріггс заявив, що після їхнього очного поєдинку, українець буде змушений піти на пенсію

«Я тобі сильно співчуваю, але ти зробив поганий вибір: ти зустрінешся з противником, якого раніше у тебе не було. Я вмію добре бити, замикати суперника і ухилятися від ударів суперника », – звернувся Бріггс до Кличка.

Під час конференції Бріггс люто доводив Кличка його неправоту в оцінці серйозності астми: «Чи знаєте ви, скільки тисяч електронних листів я отримую від людей, які втратили близьких від цієї хвороби? Вони пишуть мені, що я їх надихаю. Віталій стверджує, що астма – не смертельна хвороба. Він що – доктор? Віталій, ти брехун, а не лікар, ти ж поняття не маєш про цю хворобу».

Бажаючи продемонструвати відмінну фізичну форму, Шеннон зняв футболку. «Я ще ніколи не був так добре готовий до бою. Коли я покінчу з Віталієм, ви мені негайно приведете Володимира», – цитує РІА Новини Бріггса.

Віталій попросив його витерти стіл (Бріггс окропив слиною стіл і навколишні предмети), що Шеннон негайно і зробив, заодно протерши своєї майкою і чемпіонський пояс WBC.

Кличко спробував заспокоїти Шеннона, але той скинув руку Кличка з плеча: «Не чіпай мене, папаша!», – три рази повторив Бріггс і пішов з залу.

Джерело Фокус

ВІДЕО

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.