Шеннон Бріггс
Бріггс каже, що він дуже сильний

15 жовтня. Шеннон Бріггс розповідає про свою готовність битися будь з ким.

– Скільки реваншів з Кличком прописано у вашому контракті на бій з Віталієм?

– Один-два, проти Віталія або ж його брата.

– Так один чи два?

– Начебто один, але можливо й два. Це непроста математика. Я повинен битися або з ним або з його братом, або ж знову з його братом. Мені все одно, можу потім зустрітися хоч з його племінниками, хоч з усім сімейством відразу. Думаю, наступний на черзі Володимир, потім Девід Хей, а потім – Майк Тайсон. Я поверну його на ринг. А ще було б непогано провести бій з Менні Пакьяо.

– Це, звичайно, жарт. Але хто з молодих може проявити себе в суперважкій вазі в найближчі роки?

– Так я ж і є кращий!

– Але ви вже не так юні, відверто кажучи.

– Думаю, що Дерек Россі, який займає шосту сходинку в рейтингу WBC. Він відмінний боєць, який допомагав мені готуватися до бою з Кличком. Так, кілька років тому він поступився Олександру Димитренко. Але сьогодні це зовсім інший боєць. Я просто впевнений, що він майбутній чемпіон світу.

– Ви вже зустрічалися з представниками радянської школи боксу. В одному бою завоювали титул, в іншому його втратили. Хто, на вашу думку, сильніше б’є, Ібрагімов або Ляхович?

– Ібрагімов. Не знаю чому, але він бив мене дуже сильно. Він дуже агресивний боєць, і я бачив, як він відправляє людей в нокаут. Тим не менше, я не відмовився від бою з ним, хоча і був хворий. Проти мене він боксував дуже розумно, працював і заслужено переміг рішенням суддів.

– Чого вам не вистачило в 1998-му році для перемоги над Ленноксом Льюїсом?

– Тоді я був ще дитиною і не повинен був виходити проти нього. Я надто серйозно поставився до того бою, дивився на Люіса знизу вгору, з трепетом і повагою. Льюїс тоді був чемпіоном світу, а я жив одним днем, і в моїй кишені була всього пара доларів. Мені не вистачило досвіду побити такого гранда. Тим не менше, я не шкодую про це. Він великий чемпіон. Але чи зміг би він побити мене сьогодні? Я б настукав йому в подвійному розмірі!

– Шеннон, який з ваших суперників був фізично сильніший, Леннокс Льюїс або ж Джордж Формен?

– Формен був найжорсткішим панчером, з яким я коли-небудь зустрічався на рингу. Він бив мене так сильно, що мене до цих пір відвідують нічні кошмари.

– Як оцінюєте бої Пітера проти обох Кличків? Зробив він щось для перемоги в цих боях?

– Думаю, що ні. Яке ріст у Сема? 1,85 м? 1,88 м? А він викидав свої панчі, що називається, довкола. Яке було його найбільше досягнення? Кого він побив? Потрібно залишатися реалістом! Сем Пітер – «паперовий» панчер. Толком він нікого ніколи не бив. Він ніколи не наважувався вийти на ринг проти мене, навіть якщо б я благав його про це. Пітер не виглядає молодою людиною. Здається, що він старший за мене. Він завжди був ніхто. І Володимир завжди розумів безглуздість роздутої небезпеки Пітера. Коли Пітер відправляв Володимира на підлогу рингу в першому бою, той перебував у поганій формі і не був тим, ким він прикидається сьогодні. А згадайте який Віталій, «латаний» після численних операцій, після чотирирічної перерви повернувся на ринг і в одну хвіртку відметелили Сема. Тому реванш Пітера проти Кличка-молодшого я сприйняв як жарт. Єдине, що Пітер може робити, йти вперед. А так, його можна побити просто витягаючи руки.

– Чи пропонували вам коли-небудь здати бій за гроші? Якщо ні, чи відомі вам подібні випадки розмов з колегами?

– Ні, подібне мені ніколи не пропонували. Я б’юся заради задоволення. Я не боксер у традиційному розумінні. Я шоумен, який займається боксом в задоволення. Це тільки частина мого життя. Мені 38 років. Але я можу битися ще протягом 20-ти. У 38 відчуваю себе краще, ніж десять років тому. У мене такі ж м’язи, як були раніше, хоча вони, може, злегка і всохли. Однак я чудово почуваюся в психологічному плані. Але, як я вже зазначив, це лише частина мого життя. І ким би я не став у майбутньому, – бізнесменом, на що я дуже сподіваюся, або ж робітником на будівництві, – я завжди буду відчувати себе щасливим. Тому я не сильно парюся з приводу того, чим займаюся.

Джерело sportbox

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.