Бразилія Україна нормальна фотка
Бразилію цікавлять українські літаки і хімія

Бразильці сьогодні у Львові обговорили питання співпраці з Україною.

Перший заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків зустрівся з держсекретарем з питань сільського господарства та постачань штату Парана (Бразилія) Еріксоном Камарго Шандоа та Надзвичайним і Повноважним Послом Бразилії в Україні Антоніо Фернандо Круз де Мелло.

Сторони обговорили питання святкування 120-річчя відколи перший українець з Львівщини (Золочівський район) мігрував до Бразилії. Загалом в Бразилії проживає 400 тис. українців, 340 тис. з них у штаті Парана, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

За словами Посла, святкування цієї дати відбуватимуться в Україні і Бразилії. Зокрема у Львові та Києві відбудеться відкриття експозиції відомого бразильського художника українського походження.

«Наступного року ми плануємо приїхати у серпні, щоб одночасно відсвяткувати 20-ту річницю Незалежності України та 120-ту річницю еміграції, яку широко відзначатимуть наступного року. Ми зацікавлені у поглиблені співробітництва з Україною. Зокрема в авіа- та хімічній промисловості, створення спільних підприємств у галузі високих технологій”, – відзначив Антоніо Фернандо Круз де Мелло.

“Щодо Львівщини, то це співпраця з сільгосппідприємствами. Також нас цікавить співробітництво у галузі освіти, тим більше, що є догорів про співпрацю з ЛНУ ім. І. Франка, наша молодь навчається у Львові. Крім того, ми хочемо запропонувати створення постійно діючої структури, яка б координувала наші зусилля щодо культурного обміну, розвитку наших відносин у цьому керунку», – додав він.

Посол також розповів про співробітництво у галузі оборони між країнами:

«Львівщина повинна долучитись до цих проектів. Ми очікуємо на рішення щодо створення при нашому Посольстві окремого представництва,  працюватиме військовий аташе».

Своєю чергою Мирон Янків зазначив, що Львівщина готова розвивати зв’язки з Бразилією, зокрема штатом Парана.

«Є конкретні підприємства, які зацікавлені у співпраці. Це зокрема Дрогобицький автокрановий завод», – зауважив перший заступник глави Львівської ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.