45% м'яса в Україні неякісне

22 жовтня. Фахівці Держспоживстандарту України в липні-вересні 2010 року перевірили 80 тонн м’яса і м’ясних напівфабрикатів при виробництві та оптовій торгівлі на загальну суму 1 млн 263 тис. 42 гривень.

За невідповідність нормативної документації (НД) було забраковано 36,09 тонн (45%) продукції на суму 387 тис. 300 гривень.

Всього було проведено 35 первинних перевірок. Під час 31 з них були виявлені порушення вимог НД.

Основними причинами виявлених порушень був незадовільний санітарний стан виробництва, порушення технологічної дисципліни при виробництві продукції (порушення рецептури закладки сировини), недоліки підготовки виробництва, незадовільна організація приймального та періодичного контролю готової продукції і тому подібне.

За результатами державного нагляду в III кварталі 2010 року 14 підприємств отримали приписи про заборону реалізації 17 партій продукції, 22 підприємствам було видано приписи про заборону реалізації 29 видів продукції, 21 підприємства винесені 32 постанови про накладення штрафів за реалізацію продукції, яка не відповідала вимогам НД, на загальну суму 27 тис. 46 грн.

31 суб’єкт господарювання отримав розпорядження про усунення порушень; до 2 підприємств були застосовані 4 постанови про накладення штрафу в розмірі 100% від вартості реалізованої продукції на загальну суму 1,376 тис. грн.

Джерело Главред

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.