велосипед
Велосипедистам столиці стане легше жити

Київська міська рада прийняла рішення про облаштування безкоштовних стоянок для вело-мото транспорту. За відповідне рішення проголосували 97 депутатів.

Документ зобов’язує керівників або власників супермаркетів, торгово-розважальних, а також спортивних центрів Києва створити відповідні стоянки на базі існуючих автомобільних паркувальних місць. Відтепер це також буде однією з умов надання погоджувальної документації для розміщення відповідного підприємства чи установи.

В основу прийнятого рішення покладено «Рекомендації щодо встановлення велосипедних парковок», створені Асоціацією велосипедистів Києва, які звернулися до депутатської фракції «Блок Леоніда Черновецького» в Київраді з відповідним проханням. Ці рекомендації розроблені на основі вивчення практичного досвіду міст з розвиненою інфраструктурою велосипедної (Лондон, Париж, Амстердам, Сідней, Чикаго) та роботи з документальними джерелами муніципалітетів іноземних міст.

Секретар Київради Олесь Довгий підкреслив, що ця ініціатива є вкрай необхідною для заохочення киян до здорового способу життя і поліпшення екологічного стану столиці.

Джерело РБК-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.