Янукович втрачає довіру українців

13 жовтня. Київ. Більшість українців не довіряють Януковичу та та не схвалюють дії уряду Азарова.  Про це свідчать результати опитування щодо політичної та економічної ситуації в Україні, що проводилося Міжнародним фондом виборчих систем 8-20 вересня.
 

91% респондентів не схвалюють рішення уряду про збільшення тарифів на газ, а 94% незадоволені ціновою політикою адміністрації Віктора Януковича. 90% також незадоволені діями по створенню нових робочих місць.
Одна з областей, в яких президентська адміністрація отримує відносно високі оцінки – це іноземна політика: 66% задоволені її кроками щодо поліпшення відносин з Росією.

При цьому на питання про загальний рівень довіри до Януковича 43% опитаних відповіли, що довіряють або скоріше довіряють йому, тоді як 50% заявили, що не довіряють або скоріше не довіряють чинному президенту. 

Ці показники значно нижче, ніж показники інших опитувань громадської думки в Україні, які проводилися на честь 100 днів правління адміністрації Януковича.

У рамках дослідження в Україні було опитано 1519 респондентів; статистична похибка складає 2,6%.

Comments

  1. Где они нашли 43% украинцев, которые доверяют этому правительству??!! Ведь их кроме собственных карманов ничего не волнует, ни этот издыхающий народ, ни эта несчастная измученная страна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.