Москва
Усім москвичам - комфортне житло

13 жовтня. Москва. Більшість п’ятиповерхівок в Москві будуть знесені в 2012 р, потім розпочнеться програма зносу некомфортного житла. Як повідомляє ІТАР-ТАРС, про це напередодні заявив тимчасово виконуючий обов’язки мера Москви Володимир Ресін в ефірі передачі “Обличчям до міста” на телеканалі ТВЦ.

“У більшості префектур програма знесення п’ятиповерхівок буде виконана в 2012 році, але в ряді префектур, наприклад, в Північно-Західній – в 2014 році”, – сказав він.

Ресін також повідомив, що після знесення цих будинків уряд Москви почне “нову програму зі знесення так званого некомфортного житла, ми будемо прискорено позбуватися від застарілого житла”.

Програма знесення п’ятиповерхового житла почалася в Москві з третьої спроби, перша була зроблена ще в кінці 1980-х років минулого століття, друга – на початку 1990-х років. У результаті знесенням серйозно зайнялися лише в 2000 р. Спочатку програму знесення п’ятиповерхівок планувалося завершити в 2010 р.

В даний час у Москві налічується 500 кварталів, забудованих п’ятиповерховими будинками різних серій. Кожен десятий будинок в такому кварталі відноситься до так званої “зноситься серії” початкового етапу індустріального домобудівництва. Решта збудовані або з цегли, або з більш досконалих панелей, які відносяться до “тих, що не зносяться”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.