Вікторія Азаренко
Азаренко взяла шість геймів поспіль у другому сеті

24 жовтня. Москва. На тенісному турнірі Кубок Кремля, що проходить в Москві, завершилися змагання в жіночому одиночному розряді. Переможницею стала білоруська тенісистка Вікторія Азаренко, яка перемогла у фіналі росіянку Марію Кириленко у двох партіях 6:3, 6:4. Азаренко взяла Кубок Кремля вперше в кар’єрі.

Зустріч, яка тривала 1 годину 55 хвилин, подарувала присутнім в СК “Олімпійський” глядачам гарний теніс. Вже з перших хвилин поєдинку спортсменки показали, що будуть боротися за кожен м’яч. Матч почався з того, що Азаренко взяла подачу суперниці, і тут же віддала свою.

Тим не менш у стартовій партії все-таки більше помилялася Кириленко – невимушених помилок 19 проти 9 у Азаренко. Марія ненадовго вийшла вперед, що розлютило Вікторію, яка виграла три гейми поспіль. Десята “ракетка” світу Азаренко діяла в агресивній манері, постійно атакуючи. Ця тактика і принесла успіх у першій партії – 6:3.

Кириленко дуже потужно почала другу партію, вигравши чотири розіграшу поспіль. За рахунку 4:0 на користь Марії мало хто сумнівався, що вона виграє другий сет. Однак потім сталося щось незрозуміле.

У Азаренко немов відкрилося друге дихання. Вікторія почала вигравати гейм за гейм, до чого виявилася не готова Марія. У результаті білоруска виграла і партію 6:4, і матч, і турнір.

У цілому за матч Кириленко допустила 40 невимушених помилок, у той час як Азаренко – 29. Активно виграних м’ячів у росіянки 7 – проти 16 в білоруською спортсменки. Тепер Азаренко в ранзі переможниці московського змагання відправиться на підсумковий турнір року ВТА в Доху. Варто відзначити, що саме в столиці Росії Азаренко завоювала путівку до столиці Катару.