Білл Гейтс
Гейтс знає які iPod погані

27 жовтня. Дружина мільярдера і засновника компанії Microsoft Білла Гейтса Мелінда зізналася журналістам, що популярні гаджети виробництва компанії Apple, що є прямим конкурентом фірми її чоловіка, в їх сім’ї перебувають під забороною.

Мелінда Гейтс розповіла ЗМІ, що сама вона не користується Apple iPod і якщо її діти попросять купити їм цей медіаплеєр, вона запропонує їм скористатися плеєром Zune, який є продукцією Microsoft.

Пані Гейтс відзначає, що у неї немає планшета iPad, і спростовує чутки, що її чоловік працює на комп’ютері Mac. На питання, чи не можуть Apple і Microsoft спокійно співіснувати в цьому світі, дружина Гейтса заявила: “Microsoft точно створює продукти для Mac. Поговоріть про це з Біллом”.

Мелінда Гейтс вже не в перший раз наголошує, що члени її сім’ї принципово не користуються розробками конкурентів з Apple. У 2009 році в інтерв’ю журналу Vogue вона заявила: “У списку заборонених в нашому домі речей дуже мало пунктів, але ми ніколи не купимо плеєри iPod і телефони iPhone нашим дітям”.

Сам Білл Гейтс час від часу признається в прихильності до пристроїв компанії-конкурента. В інтерв’ю BusinessWeek він заявив: “Якщо в iPhone і є що-небудь хороше, то це програмне забезпечення”.

Хоча Білл Гейтс давно відійшов від керування створеної ним корпорації, цілком природно, що він і його сім’я намагаються підтримувати реноме головного джерела їх добробуту, пише видання.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.