Сильвіо Берлусконі
Берлусконі знає в якому смітті копатися

28 жовтня. Рим. Прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі назвав “медійним сміттям” публікації низки місцевих видань про зв’язок між ним і неповнолітньою марокканкою на ім’я Рубі (Ruby), яка проживає на Апеннінах.

Як повідомили в четвер інформагентства, в ході прес-конференції в південноіталійському містечку Ачерра (Acerra) під Неаполем прем’єр сказав, що приїхав туди займатися справжнім сміттям, а медійне сміття залишає журналістам. При цьому Берлусконі пообіцяв, що скандальна “сміттєва” проблема Неаполя буде вирішена протягом трьох днів.

Нові скандальні публікації місцевих ЗМІ з приводу особистого життя Берлусконі з’явилися у зв’язку з інформацією про те, що прокуратура Мілана займається розслідуванням справи про сексуальні стосунки між прем’єром і неповнолітньою Рубі. Однак міланський прокурор Едмонд Брут Лібераті (Edmondo Bruti Liberati) в середу спростував ці повідомлення, вказавши, що ніяких звинувачень з боку Рубі щодо Берлусконі не існує.

Тим не менш у четвер провідні газети Італії повідомили, що прокуратура Мілана веде слідство стосовно низки близьких знайомих Берлусконі за звинуваченням у сприянні проституції. У зв’язку з цією справою ЗМІ називають імена відомого телевізійного імпресаріо Леле Мори (Lele Mora), керівника служби новин телеканалу Retequattro, який належить Берлусконі,  Еміліо Феде (Emilio Fede) і нинішнього обласного радника Ломбардії Ніколь Мінетті (Nicole Minetti), яка раніше займалася гігієною зубів італійського прем’єра.

Римська газета La Repubblica помістила в четвер велике журналістське розслідування своїх кореспондентів, в якому, зокрема, розповідається про те, що в травні цього року Рубі була звільнена з міланської поліції, куди вона потрапила після крадіжки, нібито за дзвінком з урядового палацу Кіджі. Крім того, газета стверджує, що 17-річна марокканка брала участь у вечірках на знаменитій віллі Берлусконі в Аркоре (Arcore) і отримала від нього безліч дорогих подарунків, в тому числі, коштовності, наручний годинник, автомобіль і 150 тисяч євро готівкою.

“Будь-яка дівчина чи молода жінка, що відвідувала його палаци та вілли і спостерігала за ним, може шантажувати його, і цього глава уряду вже, очевидно, не в змозі передбачити”, – писала в цьому зв’язку La Repubblica.

За інформацією ЗМІ, у середу у прокуратурі Мілана відбувся тривалий допит Рубі, в ході якого дівчина прояснила свою позицію у цій справі.

Адвокати Берлусконі назвали інформацію, яка з’явилася в ЗМІ, “абсолютно безпідставною”.

У травні минулого року в італійських ЗМІ спалахнув гучний скандал, пов’язаний з тим, що Берлусконі 26 квітня 2009 року побував на святкуванні 18-річчя неаполітанки Ноемі Летиції (Noemi Letizia), яка ніжно називала його “папі”. Дівчина повідомила журналістам, що часто бачиться з Берлусконі, відвідуючи його в Римі та Мілані. На думку преси, саме цей епізод став “початком кінця” сімейного життя Берлусконі і Вероніки Ларіо, яка незабаром подала на розлучення.

“Я не можу бути разом з людиною, яка спілкується з малолітніми”, – заявила тоді дружина прем’єр-міністра.

Джерело РІА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.