Newsweek
Останній випуск Newsweek

Щотижневий журнал “Російський Newsweek” виходить на цьому тижні в останній раз, пише Berliner Zeitung, додаючи, що видавничий дім “Аксель Шпрінгер Раша”, керуючись економічними причинами, прийняв рішення не продовжувати ліцензійний договір на його видання. Так, принаймні, звучить офіційна версія.

“Російські газетні кіоски збідніли на чи неєдиний журнал, що дозволяв собі критику”, – продовжує автор публікації Крістіан Еш. Тижневик публікував на своїх сторінках журналістські розслідування, відсутні в інших виданнях. “Матеріали “Російського Newsweek” сочилися загальноросійською любов’ю до сенсацій, але при цьому журнал демонстрував свою незалежність, – пише Еш. – Не так давно волею-неволею героєм заголовків став головний редактор видання Михайло Фішман: навесні на інтернет-сайті прокремлівської молодіжної організації спливли відеозаписм, на яких людина без одягу, схожий на Фішмана, нюхає кокаїн”.

При цьому німецький головний концерн Axel Springer AG йти з російського ринку і з якісної журналістики не збирається, відзначає кореспондент. Концерн продовжує випускати російську версію журналу Forbes.

Джерело: Berliner Zeitung

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.