Борис Березовський
Борис Березовський повірить Лужкову, якщо той вийде на мітинг

14 жовтня. Олігарх розповів, що готовий пробачити свого колишнього опонента, якщо він вийде мітингувати разом з опозицією.

При владі у Юрія Лужкова не було недоліку ні в друзях, ні в недоброзичливців. Але ворогом №1 для нього завжди залишався Борис Березовський, який зруйнував у кінці 1990-х років мрії Лужкова про вищі посади у державі.

– Юрій Лужков днями заявив, що хоче створити власний демократичний рух. Як вважаєте, вийде?

– Я ніколи не вважав Лужкова політиком. Адже політику необхідні дві якості – ясне щире розуміння мети і воля для реалізації цієї мети. Мету Лужков розумів. Він такий собі великодержавний державник, він розуміє сучасну Росію так, як її розуміли років сто тому. Але що стосується волі – вона у нього абсолютно відсутня.

Я ж пам’ятаю, як у 1999 році він з товаришем Примаковим злився. Я добре пам’ятаю, як цей тандем інвалідів соціалістичної праці – я маю на увазі Лужкова і Примакова – ніяк не міг встояти перед відмінником капіталістичної праці Доренко. І, для того, щоб стати політиком, треба набратися цієї волі, а не просто демократичної риторики, якою Лужков зараз зайнявся.

Адже при цьому, природно, виникає питання: «А де ви були, товариш Лужков, перед тим, як вам показали на двері?» До речі, це питання не ставлять йому навіть хороші журналісти. І взагалі, це бекання щодо 31-го числа – мовляв, не він вирішує, чи можна зібратися людям на Тріумфальній площі, – дуже прикро виглядає, це розкриває його лицемірство.

– Тобто підтримки з-за кордону йому не бачити?

– Я православна людина, тому прощення для мене – природна дія. Так що, якщо я зрозумію, що він щирий у своїх діях, а не лицемірить, як завжди, я, безумовно, його підтримаю. Але, з моєї точки зору, він вже сформувався, як персонаж – брехливий, лицемірний, жадібний, і я вважаю, що таке перетворення неможливе.

– А що він повинен зробити, щоб ви повірили? Емігрувати до Англії?

– Ну чому?! Навпаки, якщо він 31-го числа на Тріумфальну площу вийде, я й повірю. До речі, цим самим Лужков доведе, що не він забороняв минулі акції. Ось вийде 31-го числа на вулицю, і тоді зрозуміємо: так, Юрій Михайлович не лицемірить, він змінився. І тоді я прямо так і скажу – молодець.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.