"Мовчання ягнят" на живо

13 жовтня. Бельгія. Влада Німеччини екстрадує до Бельгії одного з найстрашніших сексуальних маніяків, який поглумився над сотнями жінок. При цьому злочинець використовував хитрість, яка показана в знаменитому голлівудському фільмі жахів з елементами детективу «Мовчання ягнят».

У Бельгії 46-річний Йорг Петер Р. постане перед судом за звинуваченням у серійних злочинах проти жінок на сексуальному грунті, передає РІА «Новости» з посиланням на місцеві ЗМІ. Частина згвалтувань маніяк скоював на території цієї країни і в сусідній Голландії.

Судячи з кількості жертв, гвалтівник до досконалості відточив свою «майстерність». Зокрема, для обману жінок збоченець використовував прийом, показаний в блокбастері «Мовчання ягнят» з актором Ентоні Хопкінсом. Там маніяк симулював перелом руки. Імітуючи безпорадність, підступний зловмисник заманює жертву  проханням допомогти йому пересунути меблі. Потім, вибравши відповідний момент, злочинець нападає на дівчину, яка моментально перетворюється на полонянку.

Приблизно так само діяв і Йорг Петер, повідомляє Rediff.com. Прикинувшись хворим, маніяк стукав у будинку своїх жертв з страдницьким виразом обличчя і просив пустити його в туалет.

Злочинець ретельно вибирав жертву і готувався до нападу. Йому важливо було впевнитися, що жінка живе в будинку одна. Але навіть при такому сценарії маніяк для більшої впевненості брав з собою ніж, а на голову одягав нейлонову панчоху.

Кілька годин Йорг Петер сидів у засідці біля будинку, щоб вибрати найкращий час для нападу.

Днями суд німецького міста Дюссельдорф засудив Йорга Петера до десяти років ув’язнення. При цьому держобвинуваченню вдалося довести лише десять кримінальних епізодів, в тому числі сім згвалтувань і три спроби сексуальної наруги.

Джерело сripo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.