Ціна за ревність - 30 років за гратами

21 жовтня. Бельгія. У Бельгії суд засудив до 30 років ув’язнення шкільну вчительку Елс Клотеманс через навмисне вбивство подруги Елс Ван Дорен.

Не поділивши коханця, інструктора зі стрибків зі своєю подругою, Клотеманс перерізала стропи її парашута перед черговим стрибком. Політ з висоти в 4,5 кілометра став для суперниці фатальним. Вона не змогла розкрити ні основний парашут, ні запасний.

Поліція, звичайно, відразу ж виявила причини трагедії. І у слідства спочатку з’явилися дві версії: або вбивця – чоловік Ван Дорен, що дізнався про її коханця, або жінка покінчила життя самогубством. На це вказували анонімні листи, які останнім часом отримували друзі Елс Ван Дорен – про те, що вона знаходиться на межі нервового зриву.

Пізніше з’ясувалося, всі ці записки писала Клотеманс, щоб відвести від себе підозри. Але цt їй не вдалося. “Ми задоволені сьогоднішнім вердиктом. Він дуже важливий для нас”, – говорить адвокат сім’ї Ван Дорен Зеф Вермассен.

За бельгійським законами, за такий злочин Клотеманс могла отримати від трьох років до довічного ув’язнення. Вирок суду – 30 років в’язниці – залишає їй надію провести хоча б останні роки життя зі своїм коханим. Якщо той її, звичайно, дочекається.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.