Lady in red
Жінки в червоному більш привабливі

За результатами дослідження, жінки в червоному не тільки видаються чоловікам більш привабливими, але і роблять їх більш уважними і схильними до флірту, пише Daily Mail.

Дослідники показували фотографію “досить привабливої” жінки в червоному вбранні групі студентів чоловічої статі. Другій групі показали ту ж саму фотографію в синьому, повідомляє журнал European Journal of Social Psychology. Потім їх запитали, які питання вони б хотіли їй поставити. Ті, кому дали фотографію жінки в червоному, були схильні задавати більш грайливі й легковажні питання.

“Американські дослідники вважають, що коріння феномену криються в еволюції, – пише автор статті Фіона Макрей. – У тваринному світі червоний колір нерідко означає, що самка переживає період найбільшої плодючості. Наприклад, самки бабуїнів і шимпанзе помітно червоніють перед овуляцією”.

“Жінки можуть розраховувати на успіх, якщо одягнуть червону блузку або сукню на побачення з бажаним чоловіком”, – гарантує дослідник Ніеста Кайзер з Університету Рочестера в Нью-Йорку.

Lady in red
Джерело: Daily Mail

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.