Нодар Кумаріташвілі
Батько Нодара Кумаріташвілі не згідний з рішенням канадців

Батько грузинського саночника Нодара Кумаріташвілі, загиблого на олімпійській трасі у Ванкувері, не згоден зі звітом канадських слідчих, які вважають смерть його сина нещасним випадком.

«Я можу прийняти цей звіт, в якому сказано, що у Нодара було недостатньо досвіду. Тоді б у нього просто не було права виступати на Олімпіаді. Ніяка помилка спортсмена не може призвести до його загибелі», – відзначив Давид Кумаріташвілі.

Нагадаємо, слідство прийшло до висновку, що причиною загибелі грузинського саночника Нодара Кумаріташвілі під час Олімпійських ігор 2010 ігор у Ванкувері став нещасний випадок.

У звіті слідчого канадської поліції Тома Павловскі також вказується, що свою роль у трагедії зіграла і «відносна нестача досвіду» у 21-річного спортсмена з Грузії.

Нодар Кумаріташвілі потрапив в аварію на трасі у Вістлері 12 лютого 2010 під час тренувального заїзду на Олімпіаді-2010. Грузинський саночник розбився на швидкості 145 кілометрів на годину і помер на місці інциденту.

Наступного дня організатори Ігор у Ванкувері назвали причиною загибелі Кумаріташвілі помилку самого спортсмена. За словами фахівців, особливості конструкції траси не могли спровокувати інцидент. У той же час багато спортсменів називали трасу у Вістлері небезпечною. Зокрема, про це заявляли і фахівці Міжнародної федерації санного спорту.

За матеріалами Террикон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.