Микола Азаров
Усі заяви про фальсифікації і порушення лопнули, як мильна бульбашка

Таку думку висловив сьогодні прем’єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

“Підготовка до процесу голосування проведена організовано, відповідно до закону”, – підкреслив він. За його словами, всі заяви опозиції про фальсифікації і порушення “луснули, як мильна бульбашка“. Глава уряду відзначив, що опозиція “ставить свої інтереси вище інтересів держави і робить все, щоб вилити бруд на Україні”.

Микола Азаров повідомив, що на виборах влада буде діяти в рамках закону. “З’явилося невелику кількість скарг, які розглядаються в судах. Це – соті частки відсотка, які не завадять голосування”, – зазначив він.

При цьому він додав, що “влада прозоро організувала проведення демократичних виборів”. “Всі учасники отримали рівні можливості змагатися за голоси виборців”, – сказав він. Прем’єр-міністр підкреслив, що влада на місцях буде “негайно реагувати на кожне звернення громадян, аж до офіційного опублікування результатів голосування”.

Крім того, глава уряду повідомив, що на запрошення української влади в Україні приїдуть понад 500 міжнародних спостерігачів. “За нашим запрошення приїде більше 500 міжнародних спостерігачів, а зареєструвалося понад 3000 спостерігачів. Ми забезпечимо для них умови. Такої кількості спостерігачів достатньо для того, щоб охопити всі регіони і зробити висновки про проведення виборів, в цілому”, – сказав Азаров.

Джерело: УБР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.