Микола Азаров
Азаров збудує медичний центр

26 жовтня. Прем’єр-міністр України Микола Азаров ініціює створення медичного центру для обслуговування регіонів Центральної України на базі Вінницького національного медичного університету.

Про це Азаров сказав у Вінниці, виступаючи на нараді з актуальних питань розвитку регіону.

“Я запропонував керівництву області подумати про створення в області великого медичного центру на базі медичного університету. Є університетська база і ось на цій базі потрібно створити сучасний медичний центр, який би мав гарну діагностичну базу, лікувальну базу і став би центром не тільки для обслуговування Вінницької області, а й кількох прилеглих областей”, – сказав він.

За словами Азарова, уряд готовий фінансувати створення такого міжрегіонального медцентру, з тією умовою, що він запрацює до 2015 року.

Прем’єр-міністр вважає, що створення такого центру відповідає світовим тенденціям розвитку медицини, де при медичних вузах функціонують клініки.

“Адже нам потрібно реформувати нашу систему охорони здоров’я. Так давайте такий пілотний проект і реалізуємо у Вінницькій області”, – сказав він.

Азаров запропонував керівництву Вінницької області детально опрацювати даний проект і винести його на розгляд Кабінету міністрів.

Джерело Вінниця.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.