Микола Азаров
Азаров: необґрунтованої інфляції немає

24 жовтня. Київ. Прем’єр-міністр України Микола Азаров заперечив проведення в Україні необґрунтованої емісії. Про це він заявив сьогодні на брифінгу, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Азаров заявив, що Україна виходить з кризи, відновлюються робочі місця, зростають обсяги виробництва.

“Говориться про якусь необґрунтовану емісію, про те, що нібито якийсь економічний провал в країні. Я б назвав це все словом абсурд”, – підкреслив глава уряду.

Азаров додав, що “проблем в країні багато і на жаль, проблем таких, які за один день не вирішиш”.

Нагадаємо, 22 жовтня Національний банк України заявив, що інформація про неконтрольовану ємісію грошей обсягом більше 80 млрд грн не відповідає дійсності.

“Подібні заяви слід розцінювати не інакше, як свідому спробу окремих політиків через розповсюдження завідомо недостовірної інформації та маніпулювання незнайомими широкому загалу монетарними термінами, створити штучний ажіотаж серед населення та дестабілізувати ситуацію на грошово-кредитному ринку з метою отримання сумнівних політичних дивідендів”, – йшлося в заяві НБУ.

У поточному році (за станом на 20 жовтня 2010 р.) Національним банком України була здійснена емісія (випуск коштів в обіг за мінусом їх вилучення з обігу) обсягом близько 36 млрд грн. Переважний обсяг коштів, що випускався в обіг (майже 90%) був спрямований на купівлю іноземної валюти з метою поповнення золотовалютних резервів. Обсяг власних золотовалютних резервів Національного банку України з початку року збільшився більш як на $5 млрд.

“Випуск грошей в обіг (емісія) знаходиться в Національному банку України під контролем, свідченням чого є більш низький показник інфляції в поточному році порівняно із минулим”, – повідомив НБУ.

Джерело РБК

Comments

  1. В Украине, так же как и в России, власть захватила масонская ложа “хранители гроба господнего”! А большинство известных Вам политиков это их дежурные клоуны и шестерки! Принцип жизнеобеспечения этих человекоподобных существ – паразитивизм! Вот и отжимают нас эти безродные существа при помощи повышения пенсионного возраста, цен, тарифов, налогов, психотронных и психотропных технологий и будут отжимать до тех пор, пока мы не отрежем питающую их пуповину! Как? Читайте на сайте СОЮЗ ПРОГРЕССИВНЫХ СИЛ

  2. Не знаю як хто, а я, коли знімаю гроші в банкоматах Ощадбанку, то купюри у 80% – нові

  3. Колька-Азаров, (по инопланетному КОЛЬКА – КОСМОС2), дебил спустись на землю, зайди в магазин, в кафешку, поболтай с людьми, (только противогаз на морду одень, чтоб не узнали), там тебе объяснят о “росте экономики, зарплат, социалки и т.д..

  4. Это Азаров – один большой абсурд.

  5. ОЧЕРЕДНОЙ МАРАЗМ АЗАРОВА! носит же таких земля………………..

  6. Харе нам лапшу вішати дуже відчутне ваше “поліпшення” дупа повна гірше вже нема куди хоча й буде ще гірше якщо ці дібілоїди далі будуть при владі із такою політикою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.