аватар
Аватар-2 почнуть знімати за кілька місяців

27 жовтня. Продовження “Аватара” вийде в грудні 2014 року, а третя частина з’явиться в грудні 2015-го, повідомляє в середу кіновидання Variety з посиланням на керівництво фільму Джеймса Кемерона студії 20th Century Fox.

Режисер приступить до роботи над проектом в перших місяцях 2011 року, а зйомки сподівається розпочати ближче до осені, якщо до того моменту встигне розібратися зі сценарієм.

“Аватар-2” і “Аватар-3” будуть мати самостійні сюжети, проте вони будуть мати більше охоплення. Ми не збираємося відмовлятися від візуальної та емоційної енергії, якою відзначався перший “Аватар”, і продовжимо дослідження пов’язаних з ним тем і персонажів, які настільки глибоко торкнулися серця глядачів з різних країн і культур. Я з нетерпінням чекаю повернення на Пандори – у світ, де можна відпустити уяву у вільний політ”, – цитує Variety слова Джеймса Кемерона.

Перший “Аватар” вийшов у грудні минулого року, а у вересні з’явився у подовженій режисерській версії. У США фільм зібрав 760 з гаком мільйонів доларів, ще два мільярда він виручив у інших країнах, відібравши звання найбільш касового фільму всіх часів і народів у “Титаніка” того ж Кемерона і поклавши початок цілої епідемії 3D-проектів.

Аватар” – не тільки найкасовіший фільм в історії. Уява однієї людини, Джеймса Кемерона, породила цілий всесвіт і розбудила свідомість людей, змусивши їх задуматися про ті небезпеки, що підстерігають нашу планету. Для нашої студії немає нічого важливішого і нічого радіснішого, ніж допомогти Джеймсу розширювати своє бачення світу “Аватара”, – стверджують в керівництві 20th Century Fox, студії, що має великий і вкрай плідний досвід співпраці з цим режисером: тут же випускали “Чужих” і ” Титаніка “.

Раніше Кемерон пояснював, що в другому фільмі, який передбачається зробити “швидше і дешевше”, мова піде головним чином про океан.

“У другому фільмі я зосереджуся на новому середовищі всередині самої Пандори. У центрі уваги виявиться океан, який буде рясно заселений не менш дивними й карколомними істотами, ніж суша. Ну і те, що ми вже бачили, теж буде присутнє”, – пообіцяв режисер.

Робота над першим “Аватаром” тривала майже 10 років і обійшлася в 237 мільйонів доларів, проте Кемерону довелося винаходити з нуля багато технічних вирішень. Тепер ж технологія відточена, і справа може піти легше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.