Раз, два - і ти в Інтернеті

28 жовтня. Audi став першим у світі автомобілем, який пропонує в якості опції установку модуля Wi-Fi-Hotspot для бездротового доступу в Інтернет.

Пасажири на передньому і задніх сидіннях можуть підключатися до Інтернету через встановлені в автомобілі модулі Wi-Fi і UMTS, користуючись ноутбуками, Apple iPad або нетбуками.

Система забезпечує підключення до восьми пристроїв одночасно, і дає можливість отримувати інформацію, перевіряти електронну пошту або просто зручно користуватися інтернетом прямо під час поїздки.

Процес використання точки доступу Wi-Fi дуже простий. Щоб скористатися онлайн-послугами Audi, покупцям Audi A7 Sportback або Audi A8 необхідно, щоб мобільний телефон з Bluetooth, встановлений на замовлення в автомобілі, був підключений до Інтернету.

Для замовлення мобільного телефону не потрібне підписання додаткового контракту, достатньо скористатися наявною SIM-картою, встановленою в MMI, або використовувати профіль SIM Access Profile для приєднання мобільного телефону до телефону, встановленому в автомобілі.

Джерело Інфокар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.