Україна, мапа
Україна існуватиме у сучасних межах ще 22 роки і 8 місяців

23 жовтня. Україна. Член Союзу астрологів України Олена Максимова дала ряд унікальних прогнозів щодо майбутнього України, вона радить підготуватися до 2011 року – року випробувань. Найбільш радикальні зміни чекають нашу країну через три роки.

10 прогнозів астролога:

1. Кінця світу не буде ще багато сотень років. Спочатку Земля повинна пережити новий етап своєї історії – зміна клімату, рослинного і тваринного світу. Народяться люди, здатні швидко освоїтися в нових умовах. Слабкі будуть вимирати.

2. Українцям слід підготуватися до 2011 року. Це рік великих випробувань. Криза почнеться, коли приймуть новий податковий закон і закон про землю. Вони стануть своєрідним яблуком розбрату у владі. Розпочнеться дуже жорстка інформаційна війна, посилиться диктатура. Гривня піддасться різкої інфляції. Посилить складну ситуацію неймовірно спекотне та сухе літо, через що не буде врожаю. Слід очікувати сильного землетрусу. До того ж у наступному році у нас буде шість місячних затемнень при нормі три-чотири. Люди стануть агресивнішими, будуть прагнути змінити щось докорінно.

3. 2012 рік буде логічним продовженням 2011-го.

4. Держава Україна в нинішніх кордонах проіснує 22 роки і вісім місяців. У 2013 році вона розколеться на дві частини. Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Харківська області, Крим і Причорномор’я мають всі шанси увійти до складу Росії, хоча залишаться автономними. Ймовірно, ця територія буде мати іншу назву. Україною залишаться інші регіони. Держава матиме нового Президента – людину, яка зараз не займає ключових позицій в політиці.

5. У 2020-му закінчиться ера землі, яка триває з 1842 року. Це ера матеріальності, практичності. Люди розподілили землю, власність, розвинули капіталізм, створили паперові гроші. Відбувся перерозподіл територій. Створювалися держави на національній основі. Американці стали найвпливовішими, китайці – найпліднішими. Після 2020-го Юпітер і Сатурн з’єднаються раз на 20 років у знаках стихії Повітря (Терези, Водолій, Близнюки). Почнеться ера повітря. Все буде розвиватися по-іншому. За чотири роки до цього зникне долар і більшість національних валют. З’явиться новий еквівалент грошей, завдяки якому буде відбуватися обмін товарів.

6. Інформація буде передаватися не через дроти або металеві конструкції, а через інформаційні поля. Наука більше зацікавиться людськими екстраздібностями. Межі зникнуть, тому що в них не буде потреби. Людина освоїть нові способи пересування.

7. Гороскоп нової ери буде м’якший до України, ніж нинішній.

8. Від природних катаклізмів українцям немає сенсу ховатися. У нас буде не найгірша ситуація, хоча будуть проблеми із забрудненням Чорного моря. Наш клімат все більше буде нагадувати тропічний. Але ми пристосуємося до цього.

9. У 2076 році буде наймасштабніша за всю історію людства війна.

10. Криза влади в Україні закінчиться не раніше 2020 року.

Джерело Утро

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.