Арсен Венгер
"Венгерцям" вдалося обіграти Ман Сіті

24 жовтня. Лондонський “Арсенал” розгромив “Манчестер Сіті” у центральному матчі 9-го туру чемпіонату Англії з футболу.

Поєдинок в Манчестері завершився з рахунком 3:0 на користь підопічних Арсена Венгера. Господарі поля майже всю зустріч грали в меншості.

“Городяни” бадьоро почали гру, але вже на 5-й хвилині залишилися вдесятьох. Сеск Фабрегас кинув у прорив Маруана Шамаха, якого збив Дедрік Боята. Арбітр показав 19-річному бельгійському захиснику червону картку за фол “останньої надії”.

На 20-й хвилині “Арсенал” повів в рахунку. Самір Насрі, зігравши в стінку з Аршавіним, пробив повз воротаря “Сіті” Джо Харта. Під завісу першого тайму “каноніри” отримали право на пенальті, але Харт блискуче парирував удар Фабрегаса.

Втім, ключового значення цей промах іспанця не мав, тим більше що незабаром після перерви через травму був замінений провідний форвард “Сіті” Карлос Тевес. На 66-й хвилині помилка захисника Вейна Бріджа призвела до голу Олександра Сонга, а на 88-й хвилині відзначився Ніколас Бендтнер.

Лідирує сьогодні у турнірній таблиці “Челсі”, який набрав 22 очки. В активі “Арсеналу”, “Манчестер Юнайтед” і “Манчестер Сіті” по 17 очок.