Місяць
Пекло у Росії влаштував Місяць

18 жовтня. Аномальна спека, зафіксована цього літа в європейській частині Росії, насправді є проявом циклічних коливань земної атмосфери, зумовлених приливним впливом Місяця.

Так вважає завідувач лабораторією планетарної циркуляції атмосфери і геліогеофізичних досліджень Гідрометцентру РФ, доктор наук Микола Сидоренков.

Вчений повідомив, що протягом довгого часу вивчав характеристики руху атмосфери як єдиного цілого. Виявилося, що цикл коливань земної атмосфери вкладається в період 355 днів, що збігається з періодом місячного року, який складається з 12 повних циклів зміни місячних фаз – синодичних місяців.

“Коли стало ясно, що це місячний рік, ми почали уважно придивлятися до аномалій гідрометеорологічних характеристик. Ці характеристики змінюються з сонячним роком, який триває 365 днів”, – сказав Сидоренков.

За його словами, помічені аномалії температур укладаються в певну циклічну послідовність, яка утворена місячним циклом припливів і сонячним циклом. На цей цикл також впливають і зміни відстані від Місяця і Землі – проходження перигею і апогею.

Відповідно до теорії Сидоренкова, приливні сили Місяця впливають на атмосферу, “піднімаючи” і “опускаючи” її, що, у свою чергу, впливає на умови утворення хмарності. Від хмарності ж залежить температурний режим поверхні, оскільки хмари можуть перешкоджати як охолодженню землі, так і не давати сонячній радіації її досягти.

У результаті, на його думку, аномальні роки слідують один за одним з інтервалом в 35-36 років.

“Так, аномально жаркий 1972 корелює з 1938 роком. Погода змінюється в такт екстремуму приливних коливань”, – сказав Сидоренков.

Він поскаржився, що його теорія не зустрічає розуміння серед колег-метеорологів.

“Я зустрів дружне неприйняття метеорологів, оскільки я намагався умовити гідродинаміків ввести приливні члени в гідрометеорологічні рівняння”, – сказав Сидоренков.

“Всі вважають це маячнею, кажуть, що це ненауковий підхід, називають мене псевдовченим. Тому що метеорологи ніколи не вивчали астрономію, не знають циклів”, – додав він.

Відповідаючи на запитання, чи опубліковані в наукових журналах його роботи, він повідомив, що близько десяти років тому він отримав патент на своє відкриття – метод довгострокового прогнозування погоди. Цей патент був зареєстрований в 2002 році.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.