Адольф Гітлер
На костюмовану вечірку в Британії прийшов Гітлер

24 жовтня. Великобританія. Правляча Консервативна партія Великобританії призупинила членство одного з партійців, який прийшов на костюмовану вечірку переодягненим у Адольфа Гітлера.

Голова місцевої ради міста Херрогейт на півночі Англії Марк Гарднер вибрав костюм нацистського диктатора для маскараду, про що стало відомо завдяки появі в інтернеті фотографій, де він був зображений одягненим в характерну уніформу з піднятою у нацистському вітанні правою рукою.

Керівництво Консервативної партії, яке визнало поведінку Гарднера неприпустимою, призупинило його членство в партії і вирішило провести незалежне розслідування інциденту.

Сам Гарднер себе винним не визнає і стверджує, що в його діях злого умислу не було. Він вирішив залишитися на чолі місцевої ради Херрогейта в якості незалежного депутата.

“Нічого поганого я не зробив, це просто були веселощі, я був на костюмованій вечірці і не більше того”, – підкреслив політик.

Між тим, це далеко не перший випадок в Британії, коли відомі люди переодягаються в костюми з нацистською символікою.

На початку 2005 року британський принц Гаррі був змушений вибачатися за носіння зображення нацистської свастики під час костюмованої вечірки.

Фотографія спадкоємця британського престолу з нарукавною червоною пов’язкою зі свастикою з’явилася тоді на першій шпальті британської газети “Сан”. Гаррі, якому тоді було 20 років, був зображений в цьому одязі з сигаретою і склянкою в руці під час вечірки з нагоди дня народження одного зі своїх друзів, триразового олімпійського чемпіона з кінного спорту Річарда Міда.

Костюм принца Гаррі викликав хвилю обурення серед британських єврейських і військових організацій. Після інциденту молодший син принца Чарльза і принцеси Діани приніс вибачення всім, чиї релігійні чи національні почуття могли бути зачеплені невдалим вибором його костюма.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.