Німецькі авто, машина, значок
Німецькі автомобілі пасуть задніх у рейтингу надійності

27 жовтня. Американський журнал Consumer Reports опублікував рейтинг надійності автомобілів. За традицією, перші рядки цього списку займають машини японських марок – Toyota (незважаючи на масштабні сервісні кампанії) і Honda лідирують кожна в п’яти категоріях, а Nissan і Subaru змогли показати тільки середній результат серед всіх автовиробників.

У цьому році аналіз якості був проведений виданням на основі звітів 1,3 мільйона абонентів і за результатами власних тестів.

Серед американських автокомпаній виробником найбільш надійних автомобілів був визнаний Ford, а моделі Fusion і Flex (в модифікації з двигуном EcoBoost) визнані кращими в класі сімейних седанів і позашляховиків відповідно. У порівнянні з аналогічним рейтингом минулого року трохи покращилися результати концерну General Motors, вирватися вперед якому допомогли нові машини Chevrolet Camaro, Buick LaCrosse і Cadillac SRX.

Іншого представника «Великої трійки» – Chrysler – фахівці видання Consumer Reports назвали виробником найменш якісних машин у США. Серед усього модельного ряду «Крайслера» журналісти порекомендували тільки пікап Dodge Ram 1500.

Загальні показники надійності європейських машин покращилися в порівнянні з минулим роком, однак такі марки як Audi, BMW і Mercedes-Benz опинилися в самому низу рейтингу, а найбільш якісні моделі фахівці журналу виділили тільки у Porsche і Volvo. У Сonsumer Reports відзначають, що з 11 автомобілів BMW п’ять показали результат нижче середнього, у «Мерседеса» у верхню частину списку не змогли пробитися шість з 13 моделей, а у Audi три чверті всіх машин отримали незадовільні оцінки.

Крім того, автомобіль Audi A6 у версії з трилітровим компресорним мотором V6 журналісти видання визнали одним із найненадійніших нарівні з Jaguar XF. Серед інших європейських виробників у Сonsumer Reports відзначили Volkswagen, результати якого трохи покращилися. Найбільш якісними були названі моделі Golf і Jetta.

За матеріалами Лента.Ру

Коментарі

  1. […] Bohdan Shved пишет: У порівнянні з аналогічним рейтингом минулого року трохи покращилися результати концерну General Motors, вирватися вперед якому допомогли нові машини Chevrolet Camaro, Buick LaCrosse і Cadillac SRX. Іншого представника «Великої трійки» – Chrysler … 26 Жов 2010. 26 жовтня. Херсон. Фото. Відео. 26 жовтня безпартійні жителі Херсона … Читати · Віктор Батурін: Лужков – повний нікчема! 26 Жов 2010. Російський бізнесмен, а по сумісництву й старший брат Олени Батуріної … … […]