Воррен Баффетт
Баффетт передбачає проблеми для євро

14 жовтня. Тель-Авів. Американський мільярдер та інвестор Воррен Баффетт пророкує серйозні проблеми для єдиної європейської валюти після найшвидшого квартального зміцнення за вісім років, повідомляє агентство Bloomberg.

У період з липня по вересень обмінний курс євро виріс відносно долара США на 11%, що призвело до зниження конкурентоспроможності європейських товарів та послуг.

“Це серйозна перевірка і я б сказав, що валюта його ще не пройшла”, – заявив 80-річний фінансист, виступаючи на конференції в Тель-Авіві.

На думку Баффета, стабілізаційних дій з порятунку тих країн зони євро, які опинилися у складному фінансовому становищі, “може виявитися недостатньо для вирішення проблем, з якими стикається Євросоюз”.

“Справжнім викликом є задача використання єдиної валюти групою країн, які мають різні культури і відмінні відносини до податкової політики”, – зазначив Баффетт.

Воррен Баффетт, особистий статок якого журнал Forbes оцінює в $45 млрд, засновник і керівник інвесткомпанії Berkshire Hathaway.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.