Google TV
Американські телеканали не дружать з Google TV

22 жовтня. Найбільші американські телекомпанії – ABC, CBS і NBC – заборонили сервісу Google TV переглядати телевізійні програми на своїх сайтах. Цей крок відображає наростаючий конфлікт між інтернет-гігантом і медіакорпорація, які сумніваються в тому, що Google може створити життєздатну бізнес-модель.

Серіали «Офіс» або «CSI: Місце злочину» тепер недоступні для користувачів інтернет-платформи Google TV – сервісу, що дозволяє виходити в Інтернет і шукати онлайнове відео для перегляду на телевізорі. Протягом цього літа Google настійно рекомендувала HBO від Time Warner, CNBC від NBC Universal і Turner Broadcasting оптимізувати контент своїх сайтів для роботи з Google TV.

Інші компанії це зробити відмовилися. Згідно статті, опублікованій в The Wall Street Journal, багато хто з них (зокрема, Disney і NBC) були стурбовані позицією Google щодо сайтів, що пропонують піратський контент. При цьому низка компаній залишив за собою право блокувати свої ресурси для Google TV.

Раніше в цьому місяці Sony представила лінійку HDTV-телевізорів з вбудованою платформою Google TV вартістю від 600 до 1 тисячі 400 доларів, а Logitech – телеприставку Revue за ціною 300 доларів.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.