вітряні електростанції
Популярність використання енергії вітру зрсотає

12 жовтня. США. IBM почала постачання програмного забезпечення для управління вітряними електростанціями.

Корпорація IBM повідомила про те, що постачальник енергетичних систем компанія Alstom і організація Ikerlan-IK4, що спеціалізується на дослідженнях і розробках в області енергетичних технологій, першими почали впроваджувати програмне забезпечення IBM для створення систем управління вітряними двигунами, які істотно поліпшують продуктивність екологічно чистих електроенергетичних систем, що використовують силу вітру.

У нових вітряних двигунах застосовується складна система електронних датчиків і програмне забезпечення, яке оптимізує продуктивність на основі вхідних даних про напрямку і швидкості вітру, температури та інших параметрів. Центральна система управління збирає і аналізує дані, що надходять від кожного вітряного двигуна, для віддаленого контролю підсистем двигунів, проведення діагностики та управління вітряною електростанцією, що виробляє електроенергію.

Популярність використання енергії вітру як екологічно сталого альтернативного енергетичного джерела зростає і, за прогнозами, до 2020 року може скласти 12% від загальносвітового обсягу електропостачання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.