сша
США зацікавлена вкладати кошти у Львівщину

Надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джон Теффт наголосив на необхідності покращення інвестиційного клімату у Львівській області, а також відзначив бажання американських підприємств вкладати кошти в область.

Голова Львівської ОДА Василь Горбаль під час зустрічі з Теффтом подякував за ініціативу проведення Днів Америки у Львові та акцентував увагу на покращенні економічного співробітництва між Львівською областю та США.

«Товарообіг є незначним. Ці показники мали би бути значно більшими, тим більше, що у США проживає потужна українська діаспора», – відзначив губернатор Львівщини.

Натомість Джон Теффт наголосив на тому, що Львівщина повинна покращувати свій інвестиційний клімат, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«Тут є великий потенціал, і представники нашого бізнесу зацікавленні у розвитку співробітництва, особливо привабливою є індустрія гостинності, готельний бізнес. Це надзвичайно перспективний ринок. Ми готові надати допомогу щодо розвитку наших економічних стосунків, надати допомогу у проведенні зустрічі з нашими підприємцями та Львівськими бізнесменами. Також хочу повідомити, що в Україні відновлює роботу Американська Корпорації з підтримки інвестицій за кордоном», – розповів Джон Теффт.

Голова Львівської ОДА своєю чергою зазначив, що вже відбулась подібна зустрічі із Європейською бізнес асоціацією.

«Її представники розповіли нам про свої проблемні питання щодо ведення бізнесу, ми допомогли у їх вирішенні. Такі зустрічі маємо провести і з представниками американського бізнесу. На Х Міжнародному економічному форумі у Трускавці, який розпочнеться завтра, будуть представники Американської торгово-промислової палати. Ми готові до відвертої розмови із ними щодо проблем бізнесу», – поінформував Горбаль.

Джон Теффт поцікавився ситуацією у Львівській області напередодні місцевих виборів. Він наголосив, що найважливіше забезпечити під час виборів адекватне відображення симпатії виборців в Україні.

«Вибори мають бути чесними. Додам, що ми не чули жодних негативних відгуків у цьому контексті щодо Львівської області. Ми  підтримуватимемо присутність на виборах спостерігачів», – відзначив посол США.

«Ми раді всім спостерігачам у Львівській області», – зазначив у відповідь Василь Горбаль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.