Адольф Гітлер
Гітлер два рази безрезультатно намагався вступити до Академії мистецтв

П’ятнадцять акварелей, написаних в 1908 р. Адольфом Гітлером, продані з аукціону Mullock’s у Східній Англії за 120 тисяч євро.

Продана колекція була виявлена австрійським юристом, ім’я якого не розголошується. Він знайшов акварелі фюрера в недавно купленій садибі на півночі Австрії.

За оцінками експертів, пензлям Гітлера належить до 3 тисяч робіт, проте до нашого часу збереглося лише кілька сотень з них. Представник Mullock’s зазначив, що картини дуже важко продати в Європі, оскільки, по-перше, у багатьох країнах така торгівля підпадає під заборону на прославляння нацизму, по-друге – багато аукціонних будинків належать євреям, які з принципу не хочуть торгувати творами нацистського лідера.

Картини представляють собою сільські пейзажі рідних місць Гітлера. Як відомо, майбутній лідер нацистської Німеччини народився в австрійському містечку Браунау-на-Інні. Гітлер писав акварелі у віці 19 років – у той період, коли намагався вступити у Віденську художню академію в 1907 і 1908 рр, проте обидва рази йому не вдалося пройти творчий конкурс.

За однією з версій, фюрер не умів писати портрети, наявність яких в портфоліо художника була одним з основних вимог академії. Аж до Першої світової війни Гітлер намагався професійно займатися живописом: малював листівки, рекламні оголошення і навіть продав декілька своїх акварелей.

На думку істориків, якби диктатор відбувся як людина мистецтва, то вся подальша світова історія могла б скластися інакше.

Джерело Ура-Інформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.