Акула покусала камеру

29 жовтня. США. Американський аквалангіст відбився від нападу гігантської акули за допомогою відеокамери. При цьому під час сутички прилад був включений і фіксував все, що відбувається на відео.

Як повідомляє портал Travel News, інцидент стався біля міста Істпорт в американському штаті Мен. Скотт Макнікол, 30-річний професійний водолаз займався підводними зйомками. У якийсь момент чоловік помітив величезну акулу, плаваючу далеко. Потім тварина почала швидко наближатися до плавця.

За словами Макнікола, морський хижак досягав 2,5 метрів у довжину, а його вага наближалася до 136 кг. Підпливши, тварина накинулася на нього. “Акула кілька разів впивалася зубами в камеру, – розповідає Макнікол. – Я був просто шокований. Якщо ви подивитеся відео, там можна почути мої крики під водою”.

Проте чоловік зумів впоратися зі своїм страхом і вдарив акулу по морді камерою, яка в той момент була включена і записувала, що відбувається. Зустрівши таку відсіч, хижак ретирувався. У результаті інциденту він не отримав жодних ушкоджень. Відео сутички з акулою аквалангіст тепер демонструє своїм друзям.

Американський аквалангіст відбився від напала на нього гігантської сельдевой акули за допомогою відеокамери. При цьому під час сутички прилад був включений і фіксував все, що відбувається на відео.

Як повідомляє портал Travel News, інцидент стався біля міста Істпорт в американському штаті Мен. Скотт Макнікол, 30-річний професійний водолаз займався підводними зйомками. У якийсь момент чоловік помітив величезну акулу, плаваючу далеко. Потім тварина почала швидко наближатися до плавцеві.

За словами С. Макнікол, морський хижак досягав 2,5 метрів у довжину, а його вага наближався до 136 кг. Підпливши до людини, тварина накинулася на нього. “Акула кілька разів впивалася зубами в камеру”, – розповідає С. Макнікол. “Я був просто шокований. Якщо ви подивитеся відео, там можна почути мої крики під водою”.

Проте чоловік зумів впоратися зі своїм страхом і вдарив акулу по морді камерою, яка в той момент була включена і записувала, що відбувається. Зустрівши таку відсіч, хижак ретирувався. У результаті інциденту С. Макнікол не отримав жодних ушкоджень. Відео сутички з акулою він тепер демонструє своїм друзям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.