Рінат Ахметов
Ахметов об'єднує свої ЗМІ

СКМ, найбільший холдинг Україні, який контролюється Рінатом Ахметовим, вирішив створити на базі телеканалу «Україна» медіа-групу ТОВ «Медіа Група України», до якої увійдуть всі медіа-активи бізнесмена, як вже існуючі, так і ті, які незабаром планується запустити.

Згідно з інформацією прес-служби СКМ, на даний момент до складу групи входять: загальнонаціональний телеканал «Україна», спортивний канал «Футбол», регіональний канал «Донбас», ТОВ «Медіапартнерство» (сейлз-хаус, що володіє ексклюзивними правами на продаж рекламного часу телеканалів , які входять до медіа-групи), інтернет-холдинг Digital Ventures (портал tochka.net).

Окрім того, у 2010 році планується запустити спортивний канал «Футбол+» і кіноканал, а також новинний канал і власний продакшн-хаус у 2011 році.

Згодом всі телевізійні та інтернет-проекти групи СКМ будуть реалізовуватися саме в рамках медіа-групи.

У рамках формування медіа-групи Компанія СКМ передала ТОВ «Медіа група України» право власності на 99,999% акцій ЗАТ «ТРК «Україна» (телеканал «Україна»).

«За останні три роки телевізійний бізнес СКМ здійснив якісний ривок: «Україна» з регіонального каналу покращилась до сильного національного гравця, стала «другою кнопкою» країни, окрім того, була запущена ціла низка каналів. Це все свідчить про те, що його роль у Групі СКМ зростає, — сказала Катерина Лапшина, Директор з розвитку медійного бізнесу Компанії СКМ. — Для забезпечення його подальшого зростання і зміцнення лідерських позицій ми повинні максимально ефективно використовувати існуючі людські та інфраструктурні ресурси наших каналів та Інтернет-проектів, працювати над підвищенням конкурентоспроможності цього бізнесу, витягувати всі можливі синергії. Саме для цього було прийнято принципове рішення про створення медіа-групи».

За результатами липня телеканал «Україна» займав четверте місце за переглядами, згідно з даними панелі GFK Ukraine. Рейтинг каналу склав 1,05%, частка аудиторії — 9,13%.

СКМ, найбільша холдингова компанія України, володіє і управляє активами у гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері рітейлу і нерухомості.

До групи СКМ входять компанії Метінвест Холдинг, ДТЕК, телекомунікаційна група Vega, Сьогодні Мультимедіа, ТРК Україна, ЕСТА Холдинг, Український Рітейл тощо.

100% акцій ЗАТ «СКМ» належать Рінату Ахметову.

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.