Володимир Кличко
Чи прийме умови Кличко?

14 жовтня. Польща. Польський суперважкоатлет Томаш Адамек розповів, що вийде проти Володимира Кличко тільки за велику суму і тільки в США.

Адамек вважає, що бій в принципі можливий.

«Якщо Володимир Кличко захоче провести бій в США і ми дійдемо згоди за контрактами, то бій буде. Бокс – це не лише спорт, а й бізнес », – цитує AllBoxing боксера.

На питання, чому Томаш наполягає на Америці для проведення цього бою, польський боксер відповів: «Я вже другий рік живу в цій країні. У мене тут багато шанувальників, це світова столиця боксу, тут багато прекрасних арен, наприклад, Madison Square Garden або Prudential. Вони до відмови заповнюються фанатами, коли проводяться цікаві поєдинки. Варто згадати і телебачення, що спонсорує боксерські шоу. НВО не покаже бій Адамек-Кличко, якщо поєдинок відбудеться не в США. Крім того, прошу мене зрозуміти: я – поляк, проживаю в США, бій у Німеччині нічого мені не дасть. Підкреслю ще раз: хороший контракт – і я вийду на бій з будь-ким. Якщо це буде Кличко – без проблем. Ми – вже розкручений бренд. Моя скромна персона привертає більше 10 тис. людей на бій. Давайте робити шоу в Америці ».

Нагадаємо, брати Клички зі своїми наступними суперниками вже визначилися.

16 жовтня Віталій Кличко проведе поєдинок з Шенном Бріггсом.

11 грудня Володимир Кличко зустрінеться з британцем Дереком Чізорой.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.