попа Чапман
Анна Чапман більша горбіть Росії ніж збірна з футболу і ракети "Булава"

26 жовтня. Про Анну Чапман, “агента 90-60-90”, вручення їй Зірки Героя та участm у фотосесії для чоловічого журналу Maxim пише німецька Die Tageszeitung. Видання нагадує, що Ганна – це одна з одинадцяти російських шпигунів, викритих у червні в США. Вислана до Росії, на батьківщині вона несподівано прославилася.

Після того як пікантні деталі з її приватного життя набули широкого розголосу, розповідає автор статті Клаус-Хельге Донат, Анні запропонували знятися для журналу Playboy, але “патріотка відмовилася від непристойної західної пропозиції”. Зате погодилася позувати для російського чоловічого журналу Maxim.

Патріотизм і міжнародний резонанс, мовиться в статті, перетворили її професійний крах в успіх. Минулого тижня президент Дмитро Медведєв нагородив Анну Зіркою Героя Росії.

“Або попа, або орден”, – обурюється видання “Московський комсомолець”, зіставивши обидва епізоди.

За Чапман заступається Maxim: “Для порушення патріотизму Ганна Василівна зробила більше, ніж наша збірна з футболу і ракета “Булава” разом узяті”.

Die Tageszeitung пояснює своїм читачам, що збірна Росії навіть не потрапила на чемпіонат світу з футболу, а російські “атомні підводні човни лежать беззбройні у Льодовитому океані, тому що роками не можуть уразити ціль ракетами”.

За матеріалами Die Tageszeitung

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.