діти велосипед
Дівчинку звинувачують у злочинній недбалості

30 жовтня. США. У Нью-Йорку Джулієт Брейтман стала головною обвинуваченою у справі про злочинну недбалість, що спричинила за собою смерть 87-річної Клер Менаг. Згідно з рішенням суду, дівчинка, якій на момент події було всього 4 роки, чудово усвідомлювала можливі наслідки своїх дій.

Джулієт, якій на момент події було всього 4 роки, каталася зі своїм другом Якобом Коном на велосипеді, коли випадково збила жінку похилого Клер Менаг. 87-річна жінка була доставлена в лікарню з переломом стегна. Лікарі провели операцію, проте, через три місяці Клер Менаг померла.

Син померлої Менаг подав до суду на дітей, заявивши, що вони не стежили за дорогою, що й призвело до нещасного випадку. Він також подав до суду на матерів дітей Дану Брейтман і Рейчел Кон, заявивши, що саме з їхньої згоди, діти їздили наввипередки.

Адвокат Джулієт надала суду копію сертифіката народження дівчинки, доводячи, що вона не може бути засуджена, так як їй на момент події було всього 4 роки. Однак суддя Пол Вутен постановив, що Джулієт, якій зараз 6 років, може бути звинувачена у злочинній недбалості.

Суддя також зазначив, що адвокат дівчинки не змогла надати суду докази того, що 6-річна Джулієт була недостатньо кмітливою або дорослою, щоб усвідомити, що її безтурботна поведінка стала причиною смерті похилого пішохода.

Джерело ВВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.